Language:

Archive for April, 2017

Tartu Do võitis Eesti meistrivõistlustelt kamaluga medaleid!

Laupäeval toimusid Keilas C-klassi Eesti meistrivõistluseid judos. Tartu Do esindus saavutas poiste arvestuses esikoha ning tüdrukutes jäädi kokkuvõttes teiseks!

Minni Riin Lamp(-36kg) võitles ennast oma esimestel meistrivõistlustel finaali, kuid pidi seal tunnistama kogenud Narva tüdruku paremust. Anna Liisa Nurm(-45kg) tuli C-klassis kullavõitjaks juba kolmandat aastat järjest, Gettrin Saks(-52kg) leppis seekord hõbedaga. Sandra Ilves ja Hanna Eliise Sõrra(mõlemad +52kg) võitsid pronksmedalid.

Poiste -38kg finaal jäi 20 sportlase konkurentsis lõpuks Tartu Do siseasjaks. Kaspar Gutmannil õnnestus eelmise aasta hõbe seekord kulla vastu vahetada, Markus Villako tasuks pärast rasket päeva jäi hõbemedal. Karl Johannes Pilt näitas head maadlust ning võttis teenitud kuldmedali kehakaalus -62kg. Raskekaalus(+70kg) alistas Samuel Mikk teel finaali kõik vastased kindlalt ipponitega. Kõige ilusama heite jättis ta siiski finaali jaoks, pannes ka päeva viimases kohtumises kogu publiku rõkkama! Kabriel Kirna võitis samas kaalus pronksmedali. Artur Türna(-42kg) võitis 25 sportlase konkurentsis hõbemedali, samas kaalus pronksimatšini jõudnud Reio Hannus alistas seal efektse ipponiga tugeva vastase Tallinnast. Saamuel Sooniste(-34kg) pidi alla vanduma vaid hilisemale kullavõitjale ning lõpetas oma päeva pronksmedaliga.

Head tulemused on väärt tunnustus aasta jooksul treeningutel tehtud raskele tööle! Hooaeg lõpetatakse mais, sellele järgneb teenitud puhkus ja sealt edasi juba suvelaagrid ning ettevalmistus järgmiseks hooajaks.