A. Lutsari Judoturniir

III koht
Oliver Holtsmeier C-42kg

EMSL Jõud ja Tudengite Eesti meistrivõistlused

Möödunud nädalavahetusel, 15. oktoobril 2017 toimusid Tartus A le Coq Spordihoones EMSL Jõud ja tudengite meistrivõistlused, kus Do klubi liikmed võitsid mitmeid medaleid. Jõudi turniiril said kuldmedali kaela Mattias Kuusik (-90kg) ja Mark Potapov (-73kg). Hõbemedali võitis Egert Pärnamets (-66kg).
Tund aega hiljem selgitati välja selle aasta tudengite meistrid. Kohal oli EASLi president Ants Veetõusme, kes avakõnes tunnustas asjaolu, et võistlustel oli kohal Eesti judo koorekiht.
Lennuakadeemias õppiv Mark Potapov jätkas võiduseeriat ning tuli meistriks, kui alistas kerge vaevaga kõik vastased. Äsja Itaaliast treeninglaagrist naasnud Mattias Kuusikul (TÜ) oli üks vastane, kellega maadles kahe võiduni, mille tulemuseks oli 2:1 võit tallinlase kasuks ja Mattias saavutas hõbemedali. Raskekaalus tuli meistriks Juhan Mettis (TÜ).
tudengig2017

Hääleta kohalikel valimistel Andres Põhjala poolt!

TUGEV EESTI – TUGEV ANDRES
Kohalikel valimistel kandideerib meie klubi esimees ja tipptreener Reformierakonna nimekirjas! Soovime edu ja anname oma hääle!andres

Õnnitleme! Zen Sügisturniiri medalistid!

Tartu DO noored judokad tulid Soomest medalikuhjaga

Möödunud laupäeval, 7. oktoobril toimus Soomes Tamperes rahvusvaheline judoturniir, kus osalesid ka Tartu DO kasvandikud, kes tulid koju medalisäras.

Tampere turniir oli selle sügishooaja üks esimesi ning hiljuti suvepuhkuselt naasnud Tartu DO noorsportlased olid heal tasemel.

Noored saavutasid kokku 12 medaliväärset kohta, neist 4 kulda, 4 hõbedat ja 4 pronksi.  Lisaks tõid saavutatud kohad klubide arvestuse 52 klubi seast auväärse kolmanda koha.

Esikoha saavutasid Kabriel Kirna (U13 +60kg), Silver Känna (U18 -60kg), Siim Kalmus (U18 -55kg), Karl Johannes Pilt (U15 -66kg). Teise koha said Bert Berg (U11 -30kg), Franz Steven Saarm (U13 -34kg), Joonatan Ristmäe (U18 -60kg), Samuel Mikk (U15+66kg). Kolmandale kohale tulid Artur Türna (U13 -46kg), Joosep Kalmus (U15 -34kg), Bert Berg (U13 -30kg), Samuel Mikk (U18 +81kg).

Treenerina oli kaasas Priit Berg, kes poisid saavDo-Tampere-poisid-2017utatud tulemusteni juhendas.

Järgmine võimalus näha Tartu DO sportlasi on kodulinnas juba tuleval pühapäeval, 15. oktoobril, kui A le Coq Spordihoones toimuvad EMSL Jõudi ja Üliõpilaste meistrivõistlused. Võistluspäev on pealtvaatajetale tasuta ning algab kell 11.