Language:

Archive for March, 2019

(Eesti) Do klubile Eesti meistrivõistlustelt 20 medalit!

Jeremejevid Pihkvas medalitel

Möödunud laupäeval osalesid Artur ja Daniel Jeremejev rahvusvahelisel Pihkva turniiril, kus võistles kokku 218 sportlast. Artur Jeremejev võitis 2003-2004 sünniaastaga sportlaste seas 1. koha ning Daniel võitis 2005-2006 vanuste seas pronksmedali.

 

Mattias Kuusik Maroko Grand Prix’l seitsmes!

Eelmise aasta U23 Euroopa meister oli seekord loosi tahtel esimeses ringis vaba. Teises ringis tuli tema vastaseks kogenud ukrainlane Dmytro Berezhnyi, kelle Kuusik paariminutilise maadluse järel ilusa ipponiga alistas. Järgmises ringis kohtus tartlane Alžeeria esindaja, mitmekordse Aafrika meistri, Abderrahmane Benamadiga. Kuusik suutis selles matšis näidata üllatavalt küpset taktikalist maadlust ja pani vastase mitmel korral eksima. Kohtunikud karistasid Alžeerlast kolmel korral määruste rikkumise eest ning see tähendas meie mehe võitu.

Veerandfinaalis tuli Kuusiku vastaseks eelmise aasta MM viies mees Eduard Trippel Saksamaalt. Väga südikat maadlust näidates, domineeris Mattias esimest kolme minutit maadlusest ning asus pärast hästi sooritatud heidet ka matši juhtima. Kahjuks ei suutnud ta eduseisu lõpuni hoida ning viimase minuti jooksul õnnestus sakslasel siiski oma paremus maksma panna. Veerandfinaali kaotus tähendas Kuusiku jaoks seda, et medalimatšini jõudmiseks oli vaja võita veel üks kohtumine. Paraku tuli Mattiasel ka selles kohtumises lõpuks tunnistada vastase paremust. Kokkuvõttes Mattiasele seitsmes koht.