Language:

Noored tõid Sigulda turniirilt medaleid

Nädalavahetusel toimus Siguldas rahvusvaheline judoturniir, kuhu oli registreerunud enam kui 600 osalejat erinevatest riikidest. Osalesid ka Do klubi D ja B vanuseklassi judokad.
D-vanuseklassi -32 kg poiste hulgas oli meie parim Ilja Bezuglov, kes pärast avaringis saadud kaotust suutis edaspidi ainult võita ja tasuks 3.koht.
-35 kg oli võitmatu Bert Berg, kes alistas kõik oma vastased kiirete Ipponitega. Selles kaalus teenis 5. koha Karl-Martin Villako.
Tüdrukute -40kg tuli hõbedale Diana Johanna Vanamb.
Poiste -50kg sai 5.koha Siim Kohver.
Selles vanuseklassis said veel matšivõidu Kristo Kolossov, Gert Vassila ja Ken Marten Saar.
 
B-klassi poisid olid edukamad ja teenisid 3 esikohta.
-42 kg saavutas esikoha Kaspar Gutmann. Finaalmatš oli väga pingeline, kuid Kaspar pani lisaajal tempot juurde ja võttis võidu.
-73 kg teenis esikoha Karl-Johannes Pilt. Matš-matšilt läks Karli maadlus kindlamaks ja finaalis sooritas ta efektse võiduheite.
+81kg kaaluvate poiste seas polnud järjekordselt vastast Samuel Mikule ja esikoht tuli kindlalt. Samas kaalus võitles endale pronksi välja Kabriel Kirna.
Samuti pronksivääriliselt maadles -81 kg Martin Koort. Pronksimatšini jõudis ka Jakob Vares, kuid kehakaalus -66 kg jäi seekord peale lätlane.
7.koht -50kg Oliver Holtsmeierile.
 
Turniirist käisid kogemust hankimas veel Maksim Russakov ja Jari-Matti Salonen.
IMG_20190216_160326

Comments are closed.