A. LE COQ SPORDIHALL

Sensei ANDRES PÕHJALA Tel. 5096511, andres@do.ee

E 18.00-20.00 spordimeisterlikkus
T 18.00-20.00 spordimeisterlikkus
K 18.00-20.00 randori kõigile, saun
N 17.30-18.30 jõusaal 18.30-19.30 jalg- või korvpall, saun
R 18.00-19.30 spordimeisterlikkus
L 10.00-11.30 spordimeisterlikkus

Sensei PRIIT BERG Tel. 5225516, berg.priit@qmail.com

Nooremad ja algajad

E 15.30-16.45 tehnika
T 14.00-15.15 üldfüüsiline, pallimängud
K 18.00-20.00 ülelinnaline maadluspäev
R 14.00-15.15 tehnika, randori

Edasijõudnud

E. 16.45-18.00 tehnika
T. 15.15-16.45 üldfüüsiline, pallimängud
K. 18.00-20.00 ülelinnaline maadluspäev
R. 15.15-17.00 tehnika, randori

DESCARTESI LÜTSEUM

Sensei JUHAN METTIS Tel. 58077628, treenermettis@gmail.com

E 15.30-17.00
T  15.30-17.00
K 18.00-20.00 –  A. Le Coq spordihoone (maadluspäev)
N 15.30-17.00

Sensei MERIKE KISSA Tel. 7425082, 5025746, mkissa@hot.ee

E. ja K. 18.00-19.15 lasteaiaealised


TARTU HANSA KOOL

Sensei EGERT EHARI Tel. 533 01 663, egertehari@gmail.com

Algajad

T 15.15-16.45
N 15.15-16.45

Edasijõudnud

T 17.00 -18.30
N 17.00-18.30
R 16.15-17.45

KATOLIKU KOOL (Oru 3)

Sensei RIINA TOOMIS Tel.5048411 riisi@hot.ee

Algajad

T. ja N. 17.00-18.00

Edasijõudnud

 E., T. ja N. 15.30-17.00
K 18.00-20.00 Maadluspäev A. Le Coqis

HIIE KOOL, Hiie 11

Sensei PRIIT BERG Tel.5225516 berg.priit@qmail.com

Algajad ja noored

E ja N 12.00-13.45

Edasijõudnud

E  13.45-15.15
N 13.45-15.30
Võimalus osaleda ka A. le Coq spordimajas toimuvatel treeningutel kokkuleppel treeneriga

KIVILINNA KOOL

Sensei EGERT EHARI Tel. 533 01 663, egertehari@gmail.com

E ja K 16.30-18.00

VARIKU KOOL

Sensei PRIIT BERG Tel. 5225516, berg.priit@gmail.com

T  ja N 17.00-18.30

Võimalus osaleda ka A. le Coq spordimajas toimuvatel treeningutel kokkuleppel treeneriga

VEERIKU KOOL

Sensei ANDRE SEPPA Tel. 58440300, Seppaandre@gmail.com

T ja N 17.30-19.00

KAMMERI KOOL

Sensei PRIIT BERG Tel. 5225516berg.priit@gmail.com

E 18.30-20.00

TARTU RAHVUSVAHELINE ERAKOOL

Sensei JAAN ANGERJÄRV  Tel. 5267301, jaanangerjarv89@gmail.com 

T 14.30-15.30
R 14.30-15.30


LÄHTE MAADLUSSAAL

Sensei ATS KUKK Tel. 53769954, atskukk@gmail.com

E. 18.15-19.45 suurte grupp
T. 18.15-19.45 suured ja väikesed
K. 18.00-20.00 maadluspäev Tartus suurtele
N. 18.15-19.45 suured ja väikesed

LOTTE LASTEAED

Sensei ANDRE SEPPA Tel. 58440300, Seppaandre@gmail.com

N 16:30-17:10 (4-7aastased)

TARTU LASTAED SASS

Sensei ANDRE SEPPA Tel. 58440300, Seppaandre@gmail.com

K 14:40-15:15
K 15.20-15.55
K 16.00-16.35

HELIKA LASTEAED

Sensei ANDRE SEPPA Tel. 58440300, Seppaandre@gmail.com

T 16:10-16:50

MIDRIMAA LASTEAED

Sensei ANDRE SEPPA Tel. 58440300, Seppaandre@gmail.com

R 16:15-16:55

MÕMMIK LASTEAED

Sensei ANDRE SEPPA Tel. 58440300, Seppaandre@gmail.com

T 15:05-15:50

TÄHTVERE LASTEAED

Sensei RAGNE VARBLANE Tel. 58042772 , ragnevarblane@gmail.com

Reedel 15.15-15.45 

TÕRVANDI LASTEAED RÜBLIK

Sensei JAAN ANGERJÄRV  Tel. 5267301, jaanangerjarv89@gmail.com

E 15.30-16.00 ja 16.00-16.45
N 15.00-15.45 ja 15.45-16.15

RAHVUSVAHELINE LASTEAED 

Sensei JAAN ANGERJÄRV  Tel. 5267301, jaanangerjarv89@gmail.com

T 15.30-16.0
R 15.30-16.00

KANNIKESE LASTEAED

Sensei PRIIT BERG Tel. 5225516, berg.priit@qmail.com

K 14.45-15.20 ja 15.20-16.00