K.Keerak Children's Judo Day 16.11.2019

Categories

Results

AB+90 (8)
1.SIARHEI YAKUBENKARGUOR/BLR
2.Edgars DUKALSKISJelgavas BJSS/LAT
3.Maur KUURAAudentese Spordiklubi/EST
3.Trever OJALASamurai/EST
5.Stepns BOGDANOVSSpars/LAT
5.Kaur KANGURZen/EST
7.Klavs GAILITISAdazu BJSS/LAT
7.Nikita BILINCUKSAluksne/LAT
AB-50 (3)
1.Justus OJANNETampereen Judo/FIN
2.Ott Aleksander RAUDToni Judokool EST/EST
3.Kaspar GUTMANNDo/EST
AB-55 (5)
1.Rasmus VAUHKONENTampereen Judo/FIN
2.Mikke MÄKELÄTampereen Judo/FIN
3.Perttu ERJANSALOSaimaan Judo/FIN
4.Otso TUOMINENVantaan Jukara/FIN
5.DZMITRY ZELIANKORGUOR/BLR
AB-60 (17)
1.Vladimirs SCERBAKOVSJelgavas BJSS/LAT
2.ALIAKSEI CHORNENKIsdushor gomelskogo raiona/BLR
3.Marcus SAKSLADUAudentese Spordiklubi/EST
3.Joonatan KUJANHAARAChikara/FIN
5.RAMAN FEDARENKARGUOR/BLR
5.Atte RANTALAINENTeam Finland/FIN
7.Dmitrijs SMIKOVSKISV.Zelonija SS/LAT
7.Ville KIVELÄHämeenlinnan Judoseura/FIN
AB-66 (12)
1.Viljar LIPARDAudentese Spordiklubi/EST
2.ZAKHAR KOZEL RGUOR/BLR
3.Andris DŽEMOV.Zelonija SS/LAT
3.Matheas TRILLJÄRVAitado/EST
5.Artjoms KVASNINSSpars/LAT
5.Ilya LITVAKRGUOR/BLR
7.Mantas TUPČIAUSKASR.Sarguno sp.g/LTU
7.Mihail ZIMGOROVBushinkan/EST
AB-73 (24)
1.Arturs LAUFMANISMakkabi/LAT
2.Randel PÄÄSTELREI/EST
3.Paul Martin KÜNNAPUUViljandi Spordiklubi/EST
3.Ismail VEDZIZHEV Chikara /FIN
5.Augustas ŠLYTERISR.Sarguno sp.g/LTU
5.Maris SEDLENIEKSAluksne/LAT
7.Ivan KUKHARENKA VGUOR/BLR
7.KIRYL DZERAVIANKINRGUOR/BLR
AB-81 (14)
1.Artur KANEVETSTeam Finland/FIN
2.Bulak EDUARDMoksdushor/BLR
3.Germans GRIGORJEVSV.Zelonija SS/LAT
3.Nikita SKORBENKOJelgavas BJSS/LAT
5.Dmitrijs GUKOVSMakkabi/LAT
5.YAHOR VALIAVATYRGUOR/BLR
7.Andrey KAMENSKYBoskO/LAT
7.Oļegs MAISTRUKSV.Zelonija SS/LAT
AB-90 (11)
1.Marks SUTIKAJelgavas BJSS/LAT
2.Aleksandrs SPIKAMakkabi/LAT
3.STSIAPAN TSERASHKOUsdushor gomelskogo raiona/BLR
3.VIACHASLAU CHUYASHKOU RGUOR/BLR
5.Anton BABARYKARGUOR/BLR
5.Daniel PANKOVBoskO/LAT
7.Martin OTTASDo/EST
7.MATSVEI SHYSHKINRGUOR/BLR
AG+70 (4)
1.Izolde SPRINĢEV.Zelonija SS/LAT
2.PALINA HRAMATNEVA RGUOR/BLR
3.KATSIARYNA RAKUTSRGUOR/BLR
4.Laura SILDEViljandi Spordikool/SK Taifu/EST
AG-48 (2)
1.Karolina SAUKAITYTĖR.Sarguno sp.g/LTU
2.Vilja MALMINENTeam Finland/FIN
AG-52 (2)
1.Maria TARSDo/EST
2.Ella NYKÄNENYama-Arashi/FIN
AG-57 (8)
1.Merit TARKUSAudentese Spordiklubi/EST
2.Maria HRAKAVAVGUOR/BLR
3.Erika VAUHKONENChikara/FIN
3.Elisabeth TOOMIKREI/EST
5.Hanna BURAKOVAVGUOR/BLR
5.YULIYA VOITSIUKH RGUOR/BLR
7.Säde NURMINENTeam Finland/FIN
7.Vanshika SHARMAMeido-Kan/FIN
AG-63 (13)
1.Sofija GŽIBOVSKAJauniba LV/LAT
2.Marija SELEZNOVASpars/LAT
3.Eliza Marija JEVSTIGNEJEVAAdazu BJSS/LAT
3.Daryna SEMIANIUKVGUOR/BLR
5.Keita LEITONEAdazu BJSS/LTU
5.PALINA YAKUBOVICHRGUOR/BLR
7.Emma KRAPUVantaan Jukara/FIN
7.Ance Ruta ROZEAluksne/LAT
AG-70 (5)
1.Evelina KLEINYTĖR.Sarguno sp.g/LTU
2.Alevtina SPIKAMakkabi/LAT
3.Patricija MARKITANEAluksne/LAT
4.MARHARYTA KVACHOVARGUOR/BLR
5.Salma YOUSEFShirokawa/FIN
BB+81 (7)
1.DZIANIS YEUSTAFYEU RGUOR/BLR
2.ANTON BABARYKA RGUOR/BLR
3.Maksim BIŽANLido/LAT
3.Eldars DUBROV.Zelonija SS/LAT
5.Kabriel KIRNADo/EST
5.Nikita VINOGRADOVSV.Zelonija SS/LAT
7.Rodrigo Rojs POLISAdazu BJSS/LAT
BB-42 (1)
1.Andry AAVASTBarra/EST
BB-46 (9)
1.KANSTANTSIN VYSOTSKIsdushor gomelskogo raiona/BLR
2.SIARHEI HERASHCHANKASDUSHOR/BLR
3.Mikko MARTTILATampereen Judo/FIN
3.Daniel ORPHANOUPiero Judo Club/CYP
5.Kirill MELEŠINAudentese Spordiklubi/EST
5.Kaspar GUTMANNDo/EST
7.Andry AAVASTBarra/EST
7.Rasmus SORSANummelan Judo/FIN
BB-50 (12)
1.Saad DIKAJEVAudentese Spordiklubi/EST
2.Aleks STOMALido/LAT
3.Justus OJANNETampereen Judo/FIN
3.Ott Aleksander RAUDToni Judokool EST/EST
5.Mathias KÄÄRAitado/EST
5.Eduards LIPENITSV.Zelonija SS/LAT
7.Niilo LATTUShirokawa/FIN
7.PAVEL LITVINAU RGUOR/BLR
BB-55 (17)
1.Rasmus VAUHKONENTampereen Judo/FIN
2.Mikke MÄKELÄTampereen Judo/FIN
3.Timur LESTSENSKIAudentese Spordiklubi/EST
3.Illia KUSHNIROUGomselmash/BLR
5.Rolands KAZACENOKSAluksne/LAT
5.Daniels RUSISJelgavas BJSS/LAT
7.Jesper TAAVITSAINENTeam Finland/FIN
7.Oliver HOLTSMEIERDo/EST
BB-60 (21)
1.Pavel VORONAUGomselmash/POL
2.Kuris STAFANMoksdushor/BLR
3.Roberts PURSAluksne/LAT
3.Ville KIVELÄHämeenlinnan Judoseura/FIN
5.Joonas RIEKKINENShirokawa/FIN
5.Matas GERULSKISR.Sarguno sp.g/LTU
7.Artjoms GORBATENKOSpars/LAT
7.Aleksejs GORBATENKOSpars/LAT
BB-66 (22)
1.ILYA LITVAKRGUOR/BLR
2.Randy NAGELREI/EST
3.Artur TÜRNADo/EST
3.Reio HANNUSDo/EST
5.Francis MIKUCKILido/LAT
5.Raimonds SMILTINSV.Zelonija SS/LAT
7.Siim LAOS Do/EST
7.Samu ELOPUROTeam Finland/FIN
BB-73 (25)
1.Aleks DIMITROVLido/LAT
2.DANIIL KOLASAUsdushor gomelskogo raiona/BLR
3.Ilya BULAUKAGomselmash/BLR
3.Ismail VEDZIZHEV Chikara /FIN
5.Georg VALDEKAitado/EST
5.Rasmus TALTSOokami/EST
7.Joonas HÄKKINENFudoshin pori/FIN
7.Jakob VARESDo/EST
BB-81 (7)
1.Markus REDSVENTeam Finland/FIN
2.ILIA PRYKHODZKAsdushor gomelskogo raiona/BLR
3.Karl Johannes PILTDo/EST
3.Mattias Tim RASTAltia/EST
5.Taago SILMAAudentese Spordiklubi /EST
5.Sven TREIERREI/EST
7.Marten VINGISAAROokami/EST
BG+63 (4)
1.Alevtina SPIKAMakkabi/LAT
2.Adele SULTEV.Zelonija SS/LAT
3.Laura HANHELATeam Finland/FIN
4.Maris PIKKMETSAitado/EST
BG-44 (1)
1.ANASTASIYA CHURSINA RGUOR/BLR
BG-48 (5)
1.Aliaksandra KANAVALAVAGomselmash/BLR
2.Jenna KUOSMANENChikara/FIN
3.Emma KOKKONENTeam Finland/FIN
4.ANASTASIYA CHURSINA RGUOR/BLR
5.Teele LESTALDo/EST
BG-52 (7)
1.Evelina JAVORSKAAluksne/LAT
2.Patricija MILEVSKAJAR.Sarguno sp.g/LTU
3.Ella NYKÄNENYama-Arashi/FIN
3.Riina MYLLYLÄChikara/FIN
5.Annabel NÕMMIKDo/EST
5.Henrietta LIPPUSBarra/EST
7.Tianna HAKALATeam Finland/FIN
BG-57 (7)
1.Isla ERKKILÄFudoshin pori/FIN
2.Kristina BRJAKINAAudentese Spordiklubi/EST
3.Gabija REVINSKAITĖR.Sarguno sp.g/LTU
3.Kirke MEDRISaaremaa Spordikool/EST
5.Laura HAKSOTeam Finland/FIN
5.Merily KOPELMAA Aitado/EST
7.Anniina SALANummelan Judo/FIN
BG-63 (9)
1.Gabrielė REVINSKAITĖR.Sarguno sp.g/LTU
2.Maria Simona PAPPAudentese Spordiklubi/EST
3.Ella LAVIKAINENLahden judoseura/FIN
3.Ruta POLIKAUSKAITEKaunas JC Asahi/LTU
5.Emma KRAPUVantaan Jukara/FIN
5.Enna NIEMINENTeam Finland/FIN
7.Kristina KARPENKOEnergia/Buffen-do/EST
7.Nida KAZLAUSKAITEKaunas JC Asahi/LTU
CB+70 (7)
1.Jevgeni LADÕGINAudentese Spordiklubi/EST
2.Markus KAJAK Do/EST
3.Romet RAADDo/EST
3.Rasmus RITSONAltia/EST
5.Madis MESILANEMikata Judokool/EST
5.Tõnis DOMBERGBarra/EST
7.Artemijs BLAZEVICSV.Zelonija SS/LAT
CB-34 (11)
1.Artak AZARUMYANAudentese Spordiklubi/EST
2.Dominykas DIDŽIAKISIpon/LTU
3.Ilja BEZUGLOVDo/EST
3.German KALISTRATOVAudentese Spordiklubi/EST
5.Kristjan BACHMAN Audentese Spordiklubi /EST
5.Filipp STSEKOTINAudentese Spordiklubi/EST
7.Kristaps GUCALUKSAdazu BJSS/LAT
7.Marcus-Mattias PRIISamurai/EST
CB-38 (14)
1.Nikita ČEĻADINSJudo club SENSEI/LAT
2.Ēriks HOMKAJudo club Lido/LAT
3.Nikita HOLEBEUGomselmash/BLR
3.Dmitri BOSSAKSK Dodze/EST
5.Yauheni BONDARENKASDUSHOR/BLR
5.Kerdon LAUBERTSamurai/EST
7.Marcis MADELANSJauniba LV/LAT
7.Patrik Tobias PINDMAOokami/EST
CB-42 (9)
1.Martins LIVSAluksne/LAT
2.Kevins Janis ROPSAluksne/LAT
3.Karl Sander SAIAAitado/EST
3.Samir AGAJEVAudentese Spordiklubi/EST
5.Harald TÜRNADo/EST
5.Ilya MIASHKOUGomselmash/BLR
7.Ralf Rasmus RÄTSEPP Audentese Spordiklubi /EST
7.Robert JAKIMOVAudentese Spordiklubi/EST
CB-46 (20)
1.Mihhail ŠURKohtla-Järve Kalev/EST
2.Jegor NOVIKOVBudolinn/EST
3.Arsenijs GUDEJEVSV.Zelonija SS/LAT
3.Maksims TIHONOVLido/LAT
5.Anton MYATISHKINV.Zelonija SS/LAT
5.Jaakko ITÄPÄÄTampereen Judo/FIN
7.Edward JAKIMOVAudentese Spordiklubi/EST
7.Rainis VÄÄTBarra/EST
CB-50 (18)
1.Sergejs ADATINSJelgavas BJSS/LAT
2.Maksim HOLODKOVPskov/RUS
3.Jonas RUTKEVIČIUSIpon/LTU
3.Maksims ROMANOVSJelgavas BJSS/LAT
5.Rainer ÕNNEViljandi Spordikool/SK Taifu/EST
5.Oliver TISLERToni Judokool EST/EST
7.Arturs PERELIGINSV.Zelonija SS/LAT
7.Egor KLJUTSENKOPskov/RUS
CB-55 (22)
1.Jevgenijs SPRINGISV.Zelonija SS/LAT
2.Christian Marcus KASESALUMikado/EST
3.Arsenijs CIHANOVICSV.Zelonija SS/LAT
3.Robin ÖSTERNMARKLohjan Urheilijat/FIN
5.Kristofer PERTELSONChikara/FIN
5.Joonas PUURAIDBarra/EST
7.Oskari HEISKANENJoutsan Tarmo/FIN
7.Vesa VEHMASKirkkonummen Judoseura/FIN
CB-62 (12)
1.Nikita JOLKINAudentese Spordiklubi/EST
2.Aleksi HUKKANENChikara/FIN
3.Andrei POVODOVBudolinn/EST
3.Karl Markus SAARDo/EST
5.Andris ORGAitado/EST
5.Pavel PALIAKOUGomselmash/BLR
7.Stepan LOMAKINBoskO/LAT
7.Kennert LINAMAAMikata Judokool/EST
CB-70 (12)
1.Nikita KULINENKASDUSHOR/BLR
2.Ilmari ERONENTampereen Judo/FIN
3.Kristofers GAILITISV.Zelonija SS/LAT
3.Artur ALEKSEJEVEnergia/Buffen-do/EST
5.Egor NEDVEDSKIAudentese Spordiklubi/EST
5.Mattias Krister RANNIKToni Judokool EST/EST
7.Mihail VORONOVDvigatel/EST
7.Artjom TIŠTŠENKOKohtla-Järve Kalev/EST
CG+52 (11)
1.Emma-Melis AKTASDo/EST
2.Laura HAKSOTeam Finland/FIN
3.Julija KURZNECOVAAluksne/LAT
3.Laura HANHELATeam Finland/FIN
5.Emily PERTELBarra/EST
5.Anniina SALANummelan Judo/FIN
7.Angelina PINTŠUKKohtla-Järve Kalev/EST
7.Õie MERISTEREI/EST
CG-36 (7)
1.Marija RASIMENOKAJudo club SENSEI/LAT
2.Evelina KAZACENKOV.Zelonija SS/LAT
3.Amina USMANOVAAdazu BJSS/LAT
3.Emma Karoliina KONNAPEREBarra/EST
5.Delija LAVROVAAdazu BJSS/LAT
5.Kertu KIKKADo/EST
7.Elis Ursula LIHTMAADo/EST
CG-40 (5)
1.ARYNA MAKEYENKA RGUOR/BLR
2.Sofja POSTUSENKOBudolinn/EST
3.Diana Johanna VANAMBDo/EST
4.Yulia HRUNTOVASDUSHOR/BLR
5.Rebeka LIIASDo/EST
CG-45 (5)
1.Rugile MAROZAITERistis/LTU
2.Marianne TORNIJAINENSamurai/EST
3.Ella KARJALAINENNummelan Judo/FIN
4.Hanne LEPISTÖTeam Finland/FIN
5.Lumia WALLÉNTeam Finland/FIN
CG-52 (9)
1.Riina MYLLYLÄChikara/FIN
2.Jenna KUOSMANENChikara/FIN
3.Anna KOTOVABudolinn/EST
3.Viktorija KERGALVESpars/LAT
5.Nora KIVIMÄGIAitado/EST
5.Alise BULJONEIppon/LAT
7.Maarja Liis RAHUMEELAitado/EST
7.Henrietta LIPPUSBarra/EST
D+50 (8)
1.Rihards DONISMakkabi/LAT
2.Siim KOHVERDo/EST
3.Lauri LEPPÄNENVantaan Jukara/FIN
3.Elmo KERÄNENNummelan Judo/FIN
5.Martin TUKADo/EST
5.Kristo KIMMELViljandi Spordikool/SK Taifu/EST
7.Ken Kermo KOORTAitado/EST
7.Mattias VASSUSAitado/EST
D-27 (5)
1.Umar USMANOVSAdazu BJSS/LAT
2.Markkus ERIKSONBarra/EST
3.Feliks ŠAMONINBarra/EST
4.Nikolas Sebastian PIHELGASBarra/EST
5.Karl Kaspar TOMBERGBarra/EST
D-30 (16)
1.Artur KOROTIN Audentese Spordiklubi /EST
2.Arsenii ZUBAREVIPPON KINGISEPP/RUS
3.Sebastian KÕIVBarra/EST
3.Arsenijs SPINUV.Zelonija SS/LAT
5.Dmitrii ZUBAREVIPPON KINGISEPP/RUS
5.Aivis JERMACANSAluksne/LAT
7.Timurs ISAKOVSJudo club SENSEI/LAT
7.Marvet KIRSDo/EST
D-34 (20)
1.Artak AZARUMYANAudentese Spordiklubi/EST
2.Mattias ERIKSONBarra/EST
3.Kristaps GUCALUKSAdazu BJSS/LAT
3.Ilja BEZUGLOVDo/EST
5.Maksim LEOSHKEVICHIPPON KINGISEPP/RUS
5.Kipras KARVEGKASRistis/LTU
7.Markkus VETTIKKAudentese Spordiklubi /EST
7.Sten TROMMELREI/EST
D-38 (27)
1.Dmitri VINOGRADOVBudolinn/EST
2.Iļja VOLKOVSJauniba LV/LAT
3.Maksim RUSSAKOVDo/EST
3.Ēriks HOMKAJudo club Lido/LAT
5.Daniel Tobias TAMMINJudoklubi Dokyo/EST
5.Aleksandrs MALISEVSAdazu BJSS/LAT
7.Ivans TKACENKOV.Zelonija SS/LAT
7.Alens PETROVSSpars/LAT
D-42 (25)
1.Timur ALIMOVM-Dojo/EST
2.Dāvids VERZEJauniba LV/LAT
3.Kristjan TOOMBarra/EST
3.Marks LOBANOVSV.Zelonija SS/LAT
5.Jegor JELUFIMOVEnergia/Buffen-do/EST
5.Damirs GAVRILEJSV.Zelonija SS/LAT
7.Simona Liisa MARTINToni Judokool EST/EST
7.Kristjan PÄRNIKAudentese Spordiklubi/EST
D-46 (15)
1.Tits KULLOV.Zelonija SS/LAT
2.Glen Gregory KÕIVBarra/EST
3.Aigars VJAZEMSKISAdazu BJSS/LAT
3.Henrijs SKANGALISV.Zelonija SS/LAT
5.Roberts GŽBOVSKISJauniba LV/LAT
5.Anri NEEVEREI/EST
7.Maksim SEMENJOVZen /EST
7.Mihails VOLKOVSV.Zelonija SS/LAT
D-50 (8)
1.Kajus CHARENKARistis/LTU
2.Raivis JAPINSVsevolod Zelonija Dzudo skola/LAT
3.Valters PUCITISAdazu BJSS/LAT
3.Gustav KÕRVITSBarra/EST
5.Daniels KIKUTSAluksne/LAT
5.Kenert MALININZen /EST
7.Martin TOOMIKMikata Judokool/EST
7.Albert VÕBORNÕIJudoklubi Dokyo/EST